| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1991 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 13,80 m x 4,25 m x 1,40 m | ||
| Motorisatie: | 1x 145 pk Iveco diesel | ||
| Ontwerper: | De Haas |
| Werf: | Jachtwerf Hof, Irnsum |
| Rompvorm: | Multiknik |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 3,2 m |
| Diepgang: | 140 cm |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 |
| Type interieur: | Modern, licht |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 2.000 liter Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem hydrofoor |
| Warm water: | via CV Kabola |
| Buitenwater: | dekwaspomp |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 2 Handmatig Elektrisch |
| TV: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Elektrisch |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Vriezer: | ![]() |
| Verwarming: | CVKabola |
| Airconditioning: | ![]() |
| Opmerkingen: | wasmachine |
| Merk: | Iveco |
| Model: | 8016 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 145 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 4.900 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | PRM |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Direct |
| Brandstoftank aantal: | 2 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 2.000 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 15 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Hydraulisch |
| Hekschroef: | Hydraulisch |
| Accu: | 6 x |
| Acculader: | 50 A Victron 24/50 |
| Dynamo: | ![]() |
| Generator: | Westerbeke 8,3 kva |
| Omvormer: | 1.200 Watt Victron 24/1200 |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 24V 220V |
| Kompas: | electrisch Navico |
| Log/snelheid: | ![]() |
| Dieptemeter: | Navico |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Autopilot: | Robertson |
| GPS: | Philips |
| Kaartplotter: | Robertson |
| Marifoon: | Skanti |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch |
| Buiskap: | plus gedeelte over het gehele achterdek |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zeerailing: | rvs |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Davits: | rvs |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Opmerkingen: | wintertent |
| Reddingsboei: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |