verkocht
Menorquin 36 Basisgegevens van de Menorquin 36
| Categorie: |
Sloep |
| Vraagprijs: |
verkocht |
| Bouwjaar: |
1995 |
| Materiaal: |
Polyester |
| Ligplaats: |
Loosdrecht |
| Afmetingen: |
7,00 m x 2,65 m x 0,60 m |
| Motorisatie: |
Volvo Penta MD2040, 40 pk diesel |
Algemene omschrijving
Volgnummer 3784, MENORQUIN 36, S-spant, 7,00m x 2,65m x 0,60m, bouwjaar ca. 1995, 1x 40 pk Volvo Penta diesel, type MD2040, romp polyester, mahonie interieur, besturing , wintertent, dynamo, navigatieverlichting, kompas, 2 slaapplaatsen, zelflozende kuip, kombuis, 1x douche, onder water toilet, kooktoestel 1-pits , goed onderhouden spaanse visserssloep met ruime kajuit en grote kuip voor meerdere personen.
Algemeen
| Werf: | Werf Menorca |
| Bouwnummer: | 144 |
| Rompvorm: | S-spant
polyester |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): |  |
| Doorvaarthoogte normaal: | 1,6 m |
| Kruiphoogte: | 160 cm |
| Diepgang: | 60 cm |
| Besturing: | Helmstok |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
Accommodatie
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Crew: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kleur stoffering: | Grijs |
| Kussens: |  |
| Gordijnen: |  |
| Watertank & materiaal: | Kunststof |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Kooktoestel & brandstof: | 1 pit(ten) Gas |
Motor en elektra
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Volvo Penta |
| Model: | MD2040 |
| Aantal cilinders: | 3 |
| Vermogen: | 40 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2 liter/uur |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef
3 blads schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Materiaal brandstoftank: | Rvs |
| Max snelheid: | 15 km/u |
| Kruissnelheid: | 10 km/u |
| Accu: | 1 x |
| Dynamo: |  |
| Voltage: | 12V |
Navigatie en elektronica
| Kompas: |  |
Tuigage
Uitrusting buitenom
| Kuiptent: |  |
| Dekzeil(en): |  |
| Zeerailing: |  |
| Zwemplatform: |  |
| Zwemtrap: |  |
| Stootwillen, lijnen: |  |
Veiligheid
| Zelflozende kuip: |  |