| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1978 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 10,70 m x 3,40 m x 1,00 m | ||
| Motorisatie: | Daf 120 pk 6 cilinder 120 pk diesel, 2700 draaiuren | ||
Volgnummer 3785, NEPTUNUS 107, S-spant, 10,70m x 3,40m x 1,00m, bouwjaar ca. 1978, 1x 120 pk Daf diesel, type 575, vetus 55kgf boegschroef, romp polyester, aluminium raamlijsten, teak interieur, besturing hydraulisch, tweede stuurstand, hand ankerlier, spatzeilen, cabrioletkap, zonnetent, zonnepaneel, navigatieverlichting, vloeistof kompas, Seafahrer dieptemeter, Simrad marifoon, 4/6 slaapplaatsen, geyser, 1x douche, boven water toilet, kooktoestel 4-pits therm. bev., webasto hetelucht verwarming, keurig onderhouden Neptunus 107, 3e eigenaar
| Ontwerper: | Jachtwerf Neptunus |
| Rompvorm: | Semi s-spant polyester |
| Rompkleur: | Beige |
| Dek en opbouw kleur: | Beige |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Diepgang: | 100 cm |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Doorlopende kiel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 Crew: 6 |
| Type interieur: | Klassiek, warm teak betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 500 liter Kunststof 2 tanks |
| Watersysteem: | Druksysteem hydrofoor |
| Warm water: | geiser |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 bovenwater toilet |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtwebasto |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Daf |
| Model: | 575 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 120 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 2.709 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 6 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Paragon |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 650 liter |
| Max snelheid: | 15 km/u |
| Kruissnelheid: | 12 km/u |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus 55 kgf |
| Accu: | 3 x 1 x 140 + 2 x 180 Ah |
| Acculader: | 12 A |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 24V 220V |
| Kompas: | vloeistof |
| Dieptemeter: | seafahrer |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Marifoon: | Simrad |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Buiskap: | nieuw |
| Bimini: | nieuw |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Opmerkingen: | teak op achterdek |