| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1999 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 10,60 m x 3,55 m x 0,90 m | ||
| Motorisatie: | Yanmar 4 cilinder, 100 pk turbodiesel | ||
Volgnummer 3780, BOARNCRUISER 1000S , knikspant, 10,60m x 3,55m x 0,90m, bouwjaar ca. 1999, 1x 100 pk Yanmar diesel, type 4JH3-HTBE, Vetus boegschroef, Vetus hekschroef, romp staal, besturing hydraulisch, hand ankerlier, davits, 25A acculader, walaansluiting, navigatieverlichting, Autohelm dieptemeter, log, marifoon, stuurstandaanwijzer, 2/6 slaapplaatsen, boiler, 1x douche, Wallas hetelucht verwarming, dekwaspomp
| Werf: | Jachtwerf de Boarnstream |
| Bouwnummer: | 106399 |
| CE: | C |
| Rompvorm: | Knikspant stalen romp |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Beige |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 3,5 m |
| Kruiphoogte: | 250 cm |
| Diepgang: | 90 cm |
| Waterverplaatsing: | 9,000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Salon: | ![]() |
| Indeling en verblijfsruimtes: | rondzit voorin, stuurhuis met binnenstuurstand en hoekbannk, achterkajuit met ruime natte cel en dubbel bed |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 4 Crew: 4 |
| Type interieur: | Klassiek, warm mahonie betimmering |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 320 liter Rvs |
| Watertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank & materiaal: | 125 liter Rvs |
| Vuilwatertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank afvoerpomp: | ![]() |
| Dekafzuiging vuilwater: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler |
| Buitenwater: | dekwaspomp |
| Aantal douches: | 1 |
| TV: | 2 x |
| Radio/CD-speler: | radio/cassette/DVD |
| DVD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtWallas |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 4JH3-HTBE |
| Bouwjaar: | 1999 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 100 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.642 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 5 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Yanmar |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 2 x 200 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 400 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 16 km/u |
| Kruissnelheid: | 12 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Hekschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 3 x 2 x 165 + 1 x 105 |
| Acculader: | 25 A |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | ![]() |
| Log/snelheid: | Autohelm |
| Dieptemeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Marifoon: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Buiskap: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Davits: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Roeispanen, peddel: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |