| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1974 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 13,60 m x 4,00 m x 1,25 m | ||
| Motorisatie: | 1x DAF 575 + boegschroef | ||
Volgnummer 3782, KOMPIER, rondspant, 13,60m x 4,00m x 1,25m, bouwjaar ca. 1974, 1x 120 pk Daf diesel, type 575, boegschroef, romp staal, Victron 24/70 acculader, Victron 24/3000 omvormer, vloeistof kompas, Seafarer dieptemeter, stuurstandaanwijzer, 2 hut(ten), 5/7 slaapplaatsen, schuifdak, boiler, 1x douche, boven water toilet, Eberspächer hetelucht verwarming
| Werf: | Kompier Woerden |
| Rompvorm: | Rondspant gestraald + epoxy in 2013, laatste antifouling mei 2018 |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,65 m |
| Kruiphoogte: | 3 cm |
| Diepgang: | 125 cm |
| Waterverplaatsing: | 16 ton |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 5 Extra: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem hydrofoor |
| Warm water: | boiler |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Oven: | ![]() |
| Magnetron: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | kachelop gas |
| Merk: | DAF |
| Model: | 575 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 120 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 6 liter/uur |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 4 x 700 Ah |
| Acculader: | 70 A Victron Combi 24/3000/70 |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 3.000 Watt Victron Combi 24/3000/70 |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 24V 220V |
| Kompas: | vloeistof |
| Dieptemeter: | Seafarer |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Opmerkingen: | AMCA Autopilot is aanwezig maar werking ervan is niet bekend. Huidige eigenaren hebben de autopilot de laatste 12 jaar niet gebruikt. Diverse meters op het dashbord, waaronder de urenteller, werken niet. De huidige urenstand is dus ook niet bekend. |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Zeerailing: | staal met houten potdeksel |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |