verkocht
Joda 8100 TC Basisgegevens van de Joda 8100 TC
| Categorie: |
Motorjacht |
| Vraagprijs: |
verkocht |
| Bouwjaar: |
1990 |
| Materiaal: |
Polyester |
| Ligplaats: |
Loosdrecht |
| Afmetingen: |
8,10 m x 3,00 m x 1,00 m |
| Motorisatie: |
100 pk Volvo Penta diesel + boegschroef |
Algemene omschrijving
Volgnummer 3779, JODA 8100 TC, overnaads, 8,10m x 3,00m x 1,00m, bouwjaar ca. 1990, 1x 100 pk Volvo Penta diesel, type TMD31A, boegschroef, romp polyester, besturing hydraulisch, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, 2 hut(ten), 2/4 slaapplaatsen, achterkajuit, schuifdak, kombuis, onder water toilet, Eberspächer hetelucht verwarming, ruitenwissers, radio/CD
Algemeen
| Ontwerper: | Joda Norway |
| Werf: | Joda Norway |
| Bouwnummer: | 51541 |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Kuip: | Middenkuip |
| Open Kuip (OK): |  |
| Achterkajuit (AK): |  |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,7 m |
| Kruiphoogte: | 3 cm |
| Diepgang: | 100 cm |
| Besturing: | Stuurwiel
hydraulisch |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
Accommodatie
| Salon: |  |
| Stahoogte: | 185 cm |
| Machinekamer: |  |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 |
| Type interieur: | Modern, licht |
| Matrassen: |  |
| Kussens: |  |
| Gordijnen: |  |
| Watertank & materiaal: | 250 liter Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| DVD-speler: |  |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: |  |
| Verwarming: | hete lucht
Eberspächer |
Motor en elektra
| Merk: | Volvo Penta |
| Model: | TMD31A |
| Bouwjaar: | 1990 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 100 pk |
| Urenteller: |  |
| Draaiuren: | 4.100 |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | Volvo Penta |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Direct |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 250 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Polyethyleen |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 3 x 310 Ah |
| Acculader: |  |
| Dynamo: |  |
| Omvormer: | 1.000 Watt |
| Walstroom: |  |
| Walstroomkabel: |  |
| Zonnepaneel: |  |
| Voltage: | 12V 24V 220V |
Navigatie en elektronica
| Kompas: | vloeistof |
| Dieptemeter: | Eagle |
| Navigatieverlichting: |  |
| Marifoon: | Standard Horizon |
Uitrusting buitenom
| Ankers & materiaal: |  |
| Buiskap: |  |
| Kuiptent: |  |
| Zeerailing: |  |
| Preek- en hekstoel(en): |  |
| Zwemplatform: |  |
| Zwemtrap: |  |
| Stootwillen, lijnen: |  |
Veiligheid
| Reddingsboei: |  |
| Bilgepomp: | Handmatig Elektrisch |
| Brandblusser: |  |
| Gasbun met afvoer: |  |