| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1974 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 9,00 m x 3,20 m x 0,80 m | ||
| Motorisatie: | 45 pk Peugeot Indenor + boegschroef | ||
| Rompvorm: | Rondspant |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,15 m |
| Diepgang: | 80 cm |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulisch |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 180 cm |
| Machinekamer: | ![]() |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 150 liter Staal |
| Vuilwatertank & materiaal: | Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem electrische drinkwaterpomp |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtTrumatic |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Peugeot |
| Model: | Indenor |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 45 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 4.293 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect interkoeling, met wierpot |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 150 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 13 km/u |
| Kruissnelheid: | 10 km/u |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 2 x 330 Ah |
| Acculader: | 10 A Victron 12/10 |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 350 Watt Victron 12/350 |
| Walstroom: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Kuiptent: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Davits: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |