| Categorie: | Sloep | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2001 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 7,70 m x 2,50 m x 0,75 m | ||
| Motorisatie: | Vetus 33 pk 4 cilinder diesel, 1392 uur | ||
Volgnummer 3762, ONJ WERKBOOT 770, S-spant, 7,70m x 2,50m x 0,75m, bouwjaar ca. 2001, 1x 33 pk Vetus diesel, type M415, vetus boegschroef, romp polyester, aluminium raamlijsten, besturing hydraulisch, zwemplateau, zwemtrap, cabrioletkap, kuiptent, walaansluiting, navigatieverlichting, vloeistof kompas, Raytheon Bidata dieptemeter, Raytheon RC420 GPS, 2/4 slaapplaatsen, zelflozende kuip, onder water toilet, kooktoestel 2-pits , webasto hetelucht verwarming, radio/CD
| Ontwerper: | Van Olst Yachting |
| Werf: | Van Olst Yachting |
| Bouwnummer: | 67 |
| CE: | C |
| Rompvorm: | S-spant polyester romp |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Kuip: | Achterkuip |
| Doorvaarthoogte normaal: | 1,5 m |
| Diepgang: | 75 cm |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Roer: | Enkel |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 |
| Type interieur: | Modern, licht |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Kussens: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 125 liter Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Aantal douches: | 1 buitendouche |
| Toiletten: | 1 Handmatigonderwater pomptoilet |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Spiritus |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtwebasto hetelucht |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Vetus |
| Model: | M415 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 33 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.392 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2 liter/uur |
| Keerkoppeling: | TwinDisc |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 125 liter |
| Toerenteller: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus |
| Accu: | 2 x 102 Ah |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V |
| Kompas: | vloeistof |
| Log/snelheid: | raytheon bidata |
| Dieptemeter: | raytheon bidata |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| GPS: | Raytheon RC420 |
| Buiskap: | ![]() |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |