verkocht
Blauwe Handkruiser 1170 Basisgegevens van de Blauwe Handkruiser 1170
| Categorie: |
Motorjacht |
| Vraagprijs: |
verkocht |
| Bouwjaar: |
1982 |
| Materiaal: |
Staal |
| Ligplaats: |
Loosdrecht |
| Afmetingen: |
11,70 m x 3,50 m x 1,00 m |
| Motorisatie: |
Mercedes 100 pk diesel, OM 352, 6 cilinders |
Algemene omschrijving
Volgnummer 3753, BLAUWE HAND KRUISER 1170, knikspant, 11,70m x 3,50m x 1,00m, bouwjaar ca. 1982, 1x 100 pk Mercedes diesel, type OM352, boegschroef, hekschroef, romp staal, aluminium raamlijsten, mahonie interieur, besturing hydraulisch, tweede stuurstand, hand ankerlier, davits, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, 70Ah dynamo, Victron 12/50 acculader, walaansluiting, navigatieverlichting, Autohelm kompas, Autohelm dieptemeter, log, stuurstandaanwijzer, 4/6 slaapplaatsen, stuurhuis, schuifdak, dinette, boiler, electrisch toilet, kooktoestel 4-pits therm. bev., Webasto hetelucht verwarming
Algemeen
| Ontwerper: | Jachtwerf Blauwehand |
| Werf: | Jachtwerf Blauwehand, Holterman en de Vries |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Grijs |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): |  |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,45 m |
| Diepgang: | 100 cm |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
Accommodatie
| Salon: |  |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: |  |
| Machinekamer: |  |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 Crew: 6 |
| Type interieur: | Klassiek, warm
mahonie betimmering |
| Kussens: |  |
| Gordijnen: |  |
| Watertank & materiaal: | 700 liter Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | via boiler |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | Gas + elektrisch |
| Verwarming: | hete lucht
webasto |
Motor en elektra
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Mercedes |
| Model: | OM352 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 100 pk |
| Draaiuren: | 2.530 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 6 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Paragon |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Hekschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 4 x |
| Acculader: | 50 A
Victron |
| Dynamo: | 70 A |
| Voltmeter: |  |
| Walstroom: |  |
| Walstroomkabel: |  |
| Voltage: | 12V 24V 220V |
Navigatie en elektronica
| Kompas: | autohelm |
| Log/snelheid: |  |
| Dieptemeter: | autohelm |
| Roerstandaanwijzer: |  |
Uitrusting buitenom
| Ankers & materiaal: |  |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Zeerailing: |  |
| Preek- en hekstoel(en): |  |
| Zwemplatform: |  |
| Zwemtrap: |  |
| Davits: |  |
| Stootwillen, lijnen: |  |
Veiligheid
| Gasbun met afvoer: |  |