| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1997 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 10,20 m x 3,25 m x 1,00 m | ||
| Motorisatie: | 1x 128 pk Vetus Deutz diesel | ||
| Ontwerper: | De Vries Lentsch |
| Werf: | Excellent Yachts, Aalst |
| Bouwnummer: | 103 |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | aluminium raamlijsten, zwart geanodiseerd |
| Kuip: | Middenkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Kruiphoogte: | 195 cm |
| Diepgang: | 100 cm |
| Waterverplaatsing: | 5,5 ton |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulisch |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
| Trimflaps: | ![]() |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 3 Extra: 2 |
| Type interieur: | Modern, licht Beuken |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 400 liter Polyester |
| Vuilwatertank & materiaal: | 80 liter Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | Boiler |
| Buitenwater: | dekwaspomp |
| Aantal douches: | 2 1x buiten op zwemplateau |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtWebasto |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Vetus Deutz |
| Model: | DTA43 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 128 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 2.904 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 4 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth ZF |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 360 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Rvs |
| Max snelheid: | 19 km/u |
| Kruissnelheid: | 13 km/u |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 2 x |
| Acculader: | ![]() Mastervolt |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | ![]() Mastervolt |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | Autohelm |
| Log/snelheid: | Autohelm Tridata |
| Dieptemeter: | Autohelm |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| GPS: | Raymarine C70 |
| Kaartplotter: | Raymarine |
| Marifoon: | Sailor |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Lijn |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zeerailing: | RVS |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Davits: | RVS |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |