| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2001 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 12,30 m x 3,70 m x 1,15 m | ||
| Motorisatie: | Vetus Deutz DT42, 106 pk diesel | ||
Een fraaie verschijning op het water, onze complimenten aan de bouwer. Het is een plezier om dergelijke schepen te verkopen, en te varen natuurlijk!
Volgnummer 3742, BRUIJSKOTTER 1150 OK, multiknikspant, 12,30m x 3,70m x 1,15m, bouwjaar ca. 2001, 1x 106 pk Vetus Deutz diesel, type DT43, boegschroef, romp staal, dek teak, aluminium dubbel glas raamlijsten, teak interieur, besturing hydraulisch, tweede stuurstand, electrisch ankerlier, zwemplateau, zwemtrap, kuiptent, dynamo, Mastervolt 80A acculader, Mastervolt Whisper 3500 aggregaat, walaansluiting, Mastervolt 2000W omvormer, navigatieverlichting, Raytheon kompas, Raytheon Tridata dieptemeter, log, Shipmate RS8300 marifoon, Raytheon RL70C radar, Raytheon ST6000+ autopiloot, stuurstandaanwijzer, 2 slaapplaatsen, kombuis, boiler, 2x douche, kooktoestel 4-pits therm. bev., eberspächer hetelucht verwarming, schijnwerper, ruitenwissers, , gasdetector, dekwaspomp, magnetron, wasmachine
| Ontwerper: | Bruijs - Volker |
| Werf: | Bruijs Bergen op Zoom |
| CE: | B |
| Rompvorm: | Multiknik 3 gangen stalen romp, 5 mm. |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Grijs |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal teak dekken |
| Opbouw vorm, materiaal: | stalen opbouw |
| Ramen: | aluminium raamlijsten met thermopane beglazing |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,55 m |
| Diepgang: | 115 cm |
| Ballast: | 400 kg |
| Besturing: | Stuurwiel Buitenbesturing met joystick |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Afstandsbediening: | ![]() |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Kimkielen |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm fraaie teak betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 500 liter |
| Watertankmeter: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler |
| Buitenwater: | dekwaspomp buitendouche |
| Aantal douches: | 2 binnen en buiten |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| DVD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Magnetron: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchteberspächer |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Vetus Deutz |
| Model: | DT43 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 106 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.592 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 4 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth ZF |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 450 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 15 km/u |
| Kruissnelheid: | 11 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 4 x 220 Ah |
| Acculader: | 80 A Mastervolt |
| Dynamo: | ![]() |
| Accumonitor: | ![]() |
| Generator: | Mastervolt Whisper 3500W |
| Omvormer: | 2.000 Watt Mastervolt |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Verbruiksmonitor: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | Raytheon |
| Log/snelheid: | Raytheon tridata |
| Dieptemeter: | Raytheon tridata |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Kaarten, gidsen: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Autopilot: | Raytheon ST6000 |
| GPS: | via PC |
| Kaartplotter: | via PC |
| Radar: | Raytheon RL70C |
| Marifoon: | Shipmate RS8300 |
| Ankers & materiaal: | 1 x |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch |
| Bimini: | ![]() |
| Kuiptent: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | openslaande deur in de spiegel |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |