| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2005 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 8,10 m x 2,95 m x 0,65 m | ||
| Motorisatie: | Vetus 42 pk 4-cilinder diesel met python homokineet en watergesmeerde schroefas | ||
Antaris Family, zoals er veel worden gezien en bevaren... Dit is die ene die voorop vaart!
Een perfect onderhouden Family 720 met de zwaardere 42 pk diesel om net even meer op te schieten. Scheepje vaart fantastisch en is compleet uitgerust, vaar -en gebruiksklaar om zo mee op pad te gaan.
Volgnummer 3736, ANTARIS 720 FAMILY, knikspant, 8,10m x 2,95m x 0,65m, bouwjaar ca. 2005, 1x 42 pk Vetus diesel, type M417, Vetus 25 Kgf boegschroef, romp polyester, dek flexiteak (ook in de kuip en op het zwemplateau.), aluminium raamlijsten, teak interieur, besturing mechanisch, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, cabrioletkap, acculader, zonnepaneel, walaansluiting, 1000W Mobitronic omvormer, navigatieverlichting, Raymarine Tridata dieptemeter, log, 2/6 slaapplaatsen, koudschuim matrassen (2016, voor beter slaapcomfort), zelflozende kuip, schuifdak, boiler 20 l., koelkast, Webasto AT2000 hetelucht verwarming, ruitenwissers, radio/CD/TV, schroefaslagers vervangen 2015, python homokineet. Twee cabrioletkappen, waarvan één in denimstof met led verlichting.
| Ontwerper: | Antaris Shipyard |
| Werf: | Antaris Shipyard |
| CE: | C |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Beige |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester met flexiteak, op dekken in de de kuip |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 1,8 m |
| Diepgang: | 65 cm |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 4 Crew: 6 |
| Type interieur: | Modern, houtlook nieuwe gordijnen, keurig nette bekleding |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 110 liter |
| Vuilwatertank & materiaal: | 45 liter |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | 42 liter Elektrisch |
| Verwarming: | hete luchtwebasto AT2000 |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Vetus |
| Model: | M417 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 42 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.420 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 2 liter/uur |
| Keerkoppeling: | Hurth |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef watergesmeerde schroefas, python homokineet, 4 blads schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 110 liter |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 3 x |
| Acculader: | ![]() |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: | 160 Watt |
| Voltage: | 12V 220V |
| Log/snelheid: | Raymarine Tridata |
| Dieptemeter: | Raymarine Tridata |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | 1 x verchroomd anker 10Kg |
| Anker bevestiging: | Lijn |
| Buiskap: | nieuwe cabriolet, new blue jeans kleur, met ingestikte LED verlichting |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zeerailing: | RVS railing, dubbele railingdraad |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |