| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2003 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | de Kaag | ||
| Afmetingen: | 9,50 m x 3,30 m x 1,00 m | ||
| Motorisatie: | Volvo Penta D2-55, vier cilinder diesel 55 pk | ||
| Ontwerper: | Jachtwerf van Vliet |
| Werf: | Jachtwerf van Vliet Jachtwerf van Vliet Vinkeveen |
| CE: | C |
| CE-normering: | C |
| Rompvorm: | Knikspant stalen knikspant romp |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal stalen dek |
| Opbouw vorm, materiaal: | stalen opbouw |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,4 m 240 cm. |
| Kruiphoogte: | 240 cm |
| Diepgang: | 100 cm |
| Waterverplaatsing: | 7 ton 7000 |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel demontabel balansroer |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Hutten: | 1 afsluitbare eigenaarshut in de voorkajuit |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 Crew: 4 2 tot 4 |
| Type interieur: | Klassiek, warm mahonie betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 250 l. |
| Vuilwatertank & materiaal: | ![]() 70 l. |
| Watersysteem: | Druksysteem hydrofoor |
| Warm water: | boiler |
| Buitenwater: | dekwaspomp |
| Toiletten: | Elektrischonderwater pomptoilet |
| Radio/CD-speler: | radio/cd speler |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pits kooktoestel op gas |
| Koelkast & voeding: | 90 liter Elektrisch |
| Verwarming: | hete luchteberspächer heteluchtverwarming |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Volvo Penta Volvo Penta d2-55 |
| Model: | D2-55 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 55 pk 55 pk diesel |
| Draaiuren: | 2.180 |
| Brandstof: | Diesel |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef schroefas, 3 blads schroef, aquadrive homokineet |
| Koeling: | Indirect interkoeling |
| Brandstoftank aantal: | 300 l. |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 300 liter |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 10 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | ![]() |
| Acculader: | ![]() |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V12/220V |
| Dieptemeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Marifoon: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Bimini: | kuiptent |
| Kuiptent: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |