| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1980 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | regio midden nederland, bezichtiging op afspraak | ||
| Afmetingen: | 7,65 m x 2,75 m x 1,05 m | ||
| Motorisatie: | Kubota 25 pk diesel, 3 cilinders | ||
Volgnummer 3670, FARSUND KOTTER, rondspant, 7,65m x 2,75m x 1,05m, bouwjaar ca. 1980, 1x 25 pk Kubota diesel, type DM25, romp polyester, besturing mechanisch, zwemtrap, kuiptent, dynamo, 2/4 slaapplaatsen, stuurhuis, kombuis, dinette, stoer gelijnd, stabiel kottertje met verrassend veel binnenruimte.
| Werf: | Farsund Farsund Noorwegen |
| Rompvorm: | Rondspant polyester rondspant |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester polyester dek |
| Opbouw vorm, materiaal: | polyester met teakhouten stuurhuis |
| Ramen: | rubber en aluminium raamlijsten |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,35 m 235 cm. |
| Diepgang: | 105 cm |
| Waterverplaatsing: | 4 ton 4000 |
| Besturing: | Helmstok mechanische besturing |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel enkel roer |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Stahoogte: | 180 cm 180 cm. |
| Hutten: | 1 1 afsluitbare hut in voorkajuit |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 Crew: 4 2 tot 4 |
| Type interieur: | teak betimmering |
| Kussens: | ![]() |
| Toiletten: | 1 onderwater toilet |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pits op gas |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Kubota Kubota, 3 cilinders |
| Bouwjaar: | 1983 |
| Aantal cilinders: | 3 |
| Vermogen: | 25 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | schroefas |
| Koeling: | Indirect interkoeling |
| Accu: | ![]() 2 x 120 Ah |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltage: | 12V12 V |
| Navigatieverlichting: | ![]() |