| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 1974 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 9,85 m x 3,15 m x 1,00 m | ||
| Motorisatie: | 1x 118 pk MAN diesel uit 1998 | ||
| Ontwerper: | Otto de Bruin |
| Werf: | Hewi Scheepswerf H. de Wit, Noord-Scharwoude |
| CE aantal opvarenden: | 6 |
| Rompvorm: | Knikspant stalen romp, 6 mm |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw kleur: | Beige |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal staal 6 mm, antislip geschilderd |
| Opbouw vorm, materiaal: | staal 5 mm |
| Ramen: | aluminium raamlijsten met dubbel glas |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,05 m ca. 2,05 mtr.. |
| Diepgang: | 100 cm |
| Diepgang maximaal: | 100 cm |
| Waterverplaatsing: | 11 ton ca. 11.000 kg. |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing, stuurwiel en afstandbediening |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Indeling en verblijfsruimtes: | voorkajuit, kajuit, salon, open kuip |
| Stahoogte: | 195 cm 193 cm. |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 2 2 tot 4 |
| Type interieur: | mahonie betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 2 x 90 l. |
| Vuilwatertank & materiaal: | ![]() 1 x 90 l. |
| Watersysteem: | electrisch |
| Warm water: | boiler |
| Toiletten: | 1 electrisch toilet |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | radio/cd/TV |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pits kooktoestel op gas |
| Koelkast & voeding: | ![]() Isotherm compressor koelkast |
| Verwarming: | hete luchtTrumatic heteluchtverwarming |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | MAN MAN, type DO226M uit 1998 |
| Model: | DO226M |
| Bouwjaar: | 1998 |
| Aantal cilinders: | 6 |
| Vermogen: | 118 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef schroefas, zeer zwaar uitgevoerd |
| Koeling: | Indirect kielkoeling met droge uitlaat |
| Brandstoftank aantal: | 1 x 380 l. |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 380 liter |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus |
| Accu: | ![]() 4 x |
| Acculader: | ![]() |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | ![]() Mastervolt 1200W |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Zonnepaneel: | ![]() |
| Voltage: | 220V12/220V |
| Kompas: | ![]() |
| Log/snelheid: | ![]() |
| Dieptemeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Autopilot: | ![]() |
| GPS: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand handmatig bediend |
| Zeerailing: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |