| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | verkocht | ||
| Bouwjaar: | 2002 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 10,00 m x 3,25 m x 0,80 m | ||
| Motorisatie: | Yanmar 40 pk diesel | ||
BEGE 950 OK, knikspant, 10,00m x 3,25m x 0,80m, bouwjaar 2002, 1x 40 pk Yanmar diesel, type 3JH3E, interkoeling, Sidepower boegschroef, romp staal, aluminium raamlijsten, mahonie interieur, besturing hydraulisch, davits, zwemplateau, zwemtrap, kuiptent, 80A dynamo, 2x Ctek acculader, walaansluiting, Skytronic 1500W omvormer, navigatieverlichting, Humminbird dieptemeter, Icom marifoon, salon, 2/6 slaapplaatsen, zelflozende kuip, dinette, boiler 30L., electrisch toilet, kooktoestel 3-pits therm. bev., Trumatic hetelucht verwarming, radio/CD/TV. Kijk voor meer informatie over deze heerlijke open kuip boot op www.wolfrat.nl of bel met ons kantoor; +31(0)35-582 7715.
| Ontwerper: | Geertsma Bootcentrum Geertsma, Grou |
| Werf: | Bootcentrum Geertsma Bootcentrum Geertsma, Grou |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Opbouw vorm, materiaal: | staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,35 m ca. 2,35 mtr. |
| Diepgang: | 80 cm |
| Diepgang maximaal: | 80 cm |
| Waterverplaatsing: | 6 ton ca. 6000 |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulisch |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
| Indeling en verblijfsruimtes: | voorin open punt met 2 slaapplaatsen, natte cel met toilet en kombuis en dinette, stuurhut met stuurstand en hoekbank en toegang tot de zelflozende open kuip |
| Stahoogte: | 190 cm ca. 1,88 mtr. |
| Hutten: | - |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 Extra: 4 2 tot 6 slaapplaatsen |
| Type interieur: | mahonie betimmering |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | stoffen bekleding |
| Watertank & materiaal: | 2x 112 ltr. kunststof |
| Watersysteem: | electrisch |
| Warm water: | boiler 30L. |
| Toiletten: | 1 electrisch |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | radio/CD/TV |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pits thermisch beveiligd |
| Verwarming: | hete luchtTrumatic hetelucht |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 3JH3E |
| Bouwjaar: | 2002 |
| Aantal cilinders: | 3 |
| Vermogen: | 40 pk |
| Draaiuren: | 942 ca. 942 uur |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3 liter/uur ca. 3 l/u |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef schroefas |
| Koeling: | interkoeling |
| Brandstoftank aantal: | 240 ltr. RVS |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 240 liter |
| Max snelheid: | 12 km/u ca. 12 km/h |
| Kruissnelheid: | 10 km/u ca. 10 km/h |
| Toerenteller: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Sidepower |
| Accu: | ![]() 1x 140Ah start + 1x 140Ah service |
| Acculader: | ![]() 2x Ctek |
| Dynamo: | ![]() 80A |
| Omvormer: | ![]() Skytronic 1500W |
| Walstroom: | ![]() |
| Voltage: | 12V12/220v |
| Dieptemeter: | ![]() Humminbird |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Marifoon: | ![]() Icom |
| Aantal masten: | houten siermast |
| Ankers & materiaal: | met lijn |
| Anker bevestiging: | Lijn |
| Buiskap: | kuiptent |
| Zeerailing: | rvs |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Davits: | rvs davits |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Brandblusser: | brandblusser |