| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | € 24.500 | ||
| Bouwjaar: | 1969 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 10,50 m x 3,30 m x 0,90 m | ||
| Motorisatie: | Recente Vetus VH4.65, 65 pk 4 cilinder diesel uit 2019, 290 draaiuren, python homokineet | ||
Volgnummer 4191 – deze charmante DOERAK 1050 AK is een klassieker met karakter én comfort. Met haar robuuste multiknikspant stalen romp (10,50 x 3,30 m) en een betrouwbare 65 pk Vetus dieselmotor uit 2019 (290 draaiuren) is ze perfect voor ontspannen tochten op alle binnenwateren.
De boot is praktisch uitgerust met o.a. een Vetus BowPro 65 proportionele boegschroef (2019), walstroom, dynamo, davits en een kuiptent. Binnen vind je een sfeervol wit gelakt en mahonie interieur met slaapplaatsen voor 5 tot 7 personen, een complete kombuis, dinette, boiler, douche en onderwatertoilet.
Dankzij de aluminium raamlijsten (2013) en verzorgde staat is dit een fijne, instapklare boot voor wie comfortabel wil genieten op het water. De stootlijst kan een verfje gebruiken, maar het schilderwerk is verder prima in orde. in 2013 is de boot namelijk volledig gestraald en in de 2 componenten gezet.
| Ontwerper: | Dick Lefeber |
| Werf: | Eista werf |
| Bouwnummer: | 61 |
| Rompvorm: | V-bodem |
| Rompkleur: | Zwart |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 1,85 m |
| Diepgang: | 90 cm |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Slaapplaatsen: | Vast: 5 Extra: 2 Crew: 7 |
| Type interieur: | Modern, licht |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 220 liter Staal |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Koelkast & voeding: | 80 liter Elektrisch |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Merk: | Vetus |
| Model: | VH4.65 |
| Bouwjaar: | 2019 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 65 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 290 |
| Brandstof: | Diesel |
| Verbruik: | 3 liter/uur |
| Keerkoppeling: | ZF |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 220 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 14 km/u |
| Kruissnelheid: | 10 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Vetus BowPro 65 (proportionele boegschroef) |
| Accu: | 3 x 140, 125, 105 Ah |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Hand |
| Kuiptent: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Davits: | RVS |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |