| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | € 295.000 | ||
| Bouwjaar: | 2022 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 10,00 m x 3,60 m x 0,90 m | ||
| Motorisatie: | Yanmar 4LV195, 4 cilinder, 195 pk commonrail turbodiesel | ||
Volgnummer 4186, ANTARIS X, knikspant, 10,00m x 3,60m x 0,90m, bouwjaar ca. 2022, 1x 195 pk Yanmar diesel, type 4LV195, Jetthruster boegschroef, Jetthruster hekschroef, romp polyester, besturing hydraulisch, trimvlakken, ankerlier electrisch, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, dynamo, victron mulitplus 120A acculader, victron multiplus 3000W omvormer, navigatieverlichting, kompas, Raymarine dieptemeter, log, Raymarine met AIS marifoon, Raymarine Axiom 12+ plotter GPS, Raymarine autopiloot, stuurstandaanwijzer, salon, 2 hut(ten), 2/4 slaapplaatsen, achterkajuit, zelflozende kuip, kombuis, boiler 50 l., 2x douche, electrisch toilet, koelkast, webasto air top evo 40 hetelucht verwarming, ruitenwissers, zipwake, NMEA electronisch schakelpaneel, black/grey romp, vintage kunstteak rondom ganboorden, kuip en zwemplateau.
De Antaris X combineert sportiviteit met luxe en comfort. Dankzij de krachtige motor en hoogwaardige afwerking levert deze tender uitstekende prestaties en een plezierig vaargedrag. Of het nu gaat om ontspannen dagtochten of langere verblijven aan boord, dit schip biedt alles wat nodig is voor een stijlvolle en comfortabele vaarervaring.
Raymarine Axiom 12+ Navigatie incl. Fishfinder functie
NMEA koppeling voor digitaal aflezen gegevens
Zipwake - Trim-Control Systeem
Empirbus electronisch gestuurde schakelaars
NMEA electronisch schakelpaneel via lcd scherm
NMEA koppeling tbv aflezen brandstof-, water- en vuilwatertanks
NMEA koppeling met Axiom Multi Functioneel Display
NMEA koppeling met Webasto heteluchtverwarming
NMEA koppeling met Victron omvormer
| Werf: | Aquatec Industries |
| CE: | B |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Zwart |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester Vintage kunstteak |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,5 m |
| Diepgang: | 90 cm |
| Waterverplaatsing: | 6.000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
| Bediening variabele driftbeperking: | Elektrisch |
| Trimflaps: | Zipwake |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 Crew: 6 |
| Type interieur: | Modern, licht |
| Kleur stoffering: | Grijs |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 320 liter Rvs |
| Watertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank & materiaal: | 175 liter Rvs |
| Vuilwatertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank afvoerpomp: | ![]() |
| Dekafzuiging vuilwater: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler 50 l. |
| Buitenwater: | buitendouche |
| Aantal douches: | 2 |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Radio/CD-speler: | Fusion sound system |
| Kooktoestel & brandstof: | 1 pit(ten) Elektrisch |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch |
| Vriezer: | ![]() |
| Verwarming: | hete luchtwebasto air top evo 40 |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 4LV195 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 195 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 615 |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | Kanzaki |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 500 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Rvs |
| Max snelheid: | 30 km/u |
| Kruissnelheid: | 12 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Jet Losse afstandsbediening |
| Hekschroef: | Jet |
| Accu: | ![]() 4 x 105 Ah, 4 x 75 Ah |
| Acculader: | 120 A Victron multiplus |
| Dynamo: | ![]() |
| Accumonitor: | ![]() |
| Omvormer: | 3.000 Watt |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Verbruiksmonitor: | ![]() |
| Voltage: | 12V 48V 220V |
| Kompas: | ![]() |
| Log/snelheid: | ![]() |
| Dieptemeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Autopilot: | ![]() |
| GPS: | ![]() |
| Kaartplotter: | ![]() Raymarine Axiom 12+ |
| Fishfinder: | ![]() |
| AIS: | ![]() |
| Marifoon: | ![]() |
| Opmerkingen: | NMEA koppeling alle systemen middels touchscreen te bedienen |
| Ankers & materiaal: | Rvs |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch Lewmar |
| Buiskap: | ![]() |
| Bimini: | ![]() |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |