| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | € 79.500 | ||
| Bouwjaar: | 1987 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 14,85 m x 4,17 m x 1,00 m | ||
| Motorisatie: | 2 x V8 Cummins diesel, 300 pk | ||
Jack Powles 41++, knikspant romp, verlengd, waardoor afmetingen van 14,85 x 4,17 x 1,00 meter. Bouwjaar ca. 1987. Het schip is uitgerust met twee krachtige 300 pk Cummins V8 dieselmotoren met interkoeling en beschikt over een Sidepower boegschroef voor optimale manoeuvreerbaarheid.
De romp en het dek zijn uitgevoerd in polyester, de verlenging van het achterschip in aluminium. Rondom zwart aluminium raamlijsten en een betimmerd met een fraai warm mahoniehouten interieur. De besturing is hydraulisch en er is zowel een tweede stuurstand als een flying bridge aanwezig.
Aan boord vindt u onder andere een elektrische ankerlier, een rvs zwemplateau met zwemtrap en is er op de achterkajuit een cabriokap en op de flybridge een zonnetent. De elektrische installatie omvat twee Victron acculaders (50 en C.70A) en een Fisher aggregaat van 11,6 kVA. Navigatievoorzieningen zoals verlichting, kompas en stuurstandaanwijzer zijn aanwezig.
Het schip biedt plaats aan 6 à 7 slaapplaatsen en is ingedeeld met een achterkajuit, stuurhuis en kombuis. Comfort is gewaarborgd met warm water via de centrale verwarming, een onderwatertoilet, koelkast en een 4-pits kooktoestel. De Kabola HR400 CV-installatie zorgt voor aangename verwarming aan boord.
Een fraai en goed onderhouden schip, uitermate geschikt voor langdurig verblijf of permanente bewoning.
| Ontwerper: | J. Bennet |
| Werf: | Jack Powles |
| Rompvorm: | Knikspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Ramen: | aluminium |
| Flybridge: | ![]() |
| Achterkajuit (AK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 4,5 m |
| Diepgang: | 100 cm |
| Waterverplaatsing: | 13.000 kg |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Dubbel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 3 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 6 Extra: 1 Crew: 7 |
| Type interieur: | Klassiek, warm zeer fraaie mahonie betimmering, gerefit |
| Kleur stoffering: | Grijs |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 600 liter Rvs |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 |
| TV: | 2 x TV |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Elektrisch |
| Magnetron: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | CVKabola HR400 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Cummins |
| Aantal cilinders: | 8 |
| Vermogen: | 300 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | Twindisc |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 2 x 750 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 1.500 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 18 km/u motoren zijn begrensd (vaarbewijs niet verplicht) |
| Kruissnelheid: | 13 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Sidepower |
| Accu: | 6 x 200 Ah |
| Acculader: | ![]() Victron Combi 70A en Victron 50A |
| Dynamo: | ![]() |
| Generator: | Fisher Panda 12 kW |
| Omvormer: | 3.000 Watt Victron Combi |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 24V 220V |
| Kompas: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch |
| Bimini: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Davits: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |