| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | € 64.500 | ||
| Bouwjaar: | 2002 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 8,75 m x 2,45 m x 0,65 m | ||
| Motorisatie: | 1 x Yanmar 75 pk diesel, 1120 draaiuren | ||
Stijlvolle en sportieve Rapsody 29 OC-F met klassieke lijnen, luxe afwerking en uitstekende vaareigenschappen.
Volgnummer 4185 – Rapsody 29 OC-F, knikspantromp, afmetingen 8,75 x 2,45 x 0,65 m, bouwjaar circa 2002. Uitgerust met een 75 pk Yanmar dieselmotor (type 4JH3-TE) en een Sidepower SP35 boegschroef. Polyester romp met houten en RVS raamlijsten, sfeervol mahoniehouten interieur en hydraulische besturing.
Voorzien van onder andere vast windscherm, rvs met teak zwemplateau en donkerblauwe kuiptent. Aan boord zijn tevens een acculader, walaansluiting, navigatieverlichting, kompas, dieptemeter en log aanwezig. Indeling met 2 tot 4 slaapplaatsen, kombuis met 1-pits kooktoestel, koelkast in de kuip, elektrisch toilet en Webasto AirTop 3500 heteluchtverwarming.
| Werf: | Rapsody Jachtbouw |
| Bouwnummer: | 034 |
| CE: | C |
| Rompvorm: | Knikspant polyester |
| Rompkleur: | Blauw |
| Dek en opbouw materiaal: | Hout |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Diepgang: | 65 cm |
| Waterverplaatsing: | 2.600 kg |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm mahonie betimmering |
| Kleur stoffering: | Beige |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 175 liter Kunststof 2 x 85 l. |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| Kooktoestel & brandstof: | 1 pit(ten) Spiritus |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch |
| Verwarming: | hete luchtwebasto airtop 3500 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 4JH3-TE |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 75 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.120 |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | Kanzaki |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | ![]() |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 120 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Polyethyleen |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Sidepower 35 |
| Accu: | 2 x 70 AH start, 105 Ah service |
| Dynamo: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Kompas: | ![]() |
| Log/snelheid: | Simrad |
| Dieptemeter: | Simrad |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Buiskap: | ![]() |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Dekzeil(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |