| Categorie: | Motorjacht | ||
| Vraagprijs: | € 59.500 | ||
| Bouwjaar: | 1995 | ||
| Materiaal: | Staal | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 9,05 m x 3,20 m x 0,85 m | ||
| Motorisatie: | Yanmar 38 pk diesel | ||
Volgnummer 4184, HELLINGSKIP 850, multiknikspant, 9,05m x 3,20m x 0,85m, bouwjaar ca. 1995, 1x 38 pk Yanmar diesel, type 3JH2E, boegschroef, romp staal, dek staal, aluminium raamlijsten, mahonie interieur, besturing hydraulisch, ankerlier electrisch, zwemplateau, zwemtrap, kuiptent, wintertent, Victron 20A acculader, walaansluiting, Victron 500w omvormer, navigatieverlichting, dieptemeter, Raymarine marifoon, Raymarine Axiom 9 GPS, Raymarine autopiloot, stuurstandaanwijzer, 2 slaapplaatsen, zelflozende kuip, stuurhuis, schuifdak, kombuis, boiler, electrisch toilet, Eberspächer hetelucht verwarming, ruitenwissers, radio/TV, dekwaspomp, stofzuiger
Keurige, compleet uitgerust Hellingskip 850, ruime kuip, nieuwe apparatuur, grotere bedden dan standaard
| Ontwerper: | Vripack |
| Werf: | Hellingskip |
| Bouwnummer: | RO-850-1 |
| Rompvorm: | Multiknik |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Staal |
| Ramen: | aluminium raamlijsten |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Doorvaarthoogte normaal: | 2,35 m |
| Diepgang: | 85 cm |
| Waterverplaatsing: | 8.500 kg |
| Besturing: | Stuurwiel hydraulische besturing |
| Plek besturing: | Binnen |
| Roer: | Enkel |
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm mahonie betimmering |
| Kleur stoffering: | Grijs |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 500 liter Rvs |
| Watertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank & materiaal: | Kunststof |
| Vuilwatertankmeter: | ![]() |
| Vuilwatertank afvoerpomp: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | boiler 45 l. (wal en motor) |
| Buitenwater: | dekwaspomp |
| Toiletten: | 1 Elektrisch |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 4 pit(ten) Gas |
| Koelkast & voeding: | Elektrisch 90 l. vitrifrigo |
| Verwarming: | hete luchtEberspächer |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 3JH2E |
| Aantal cilinders: | 3 |
| Vermogen: | 38 pk |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | Kanzaki |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef scatra homokineet |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 2 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 500 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Staal |
| Max snelheid: | 13 km/u |
| Kruissnelheid: | 10 km/u |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch 24V, 4 pk |
| Accu: | ![]() 95 AH start, 190 AH service, 2 x 120 AH boegschroef |
| Acculader: | 25 A Victron |
| Dynamo: | ![]() |
| Omvormer: | 500 Watt victron |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Dieptemeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Autopilot: | Raymarine |
| GPS: | Raymarine |
| Kaartplotter: | Raymarine Axiom 9 |
| Marifoon: | Horizon |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Dekzeil(en): | wintertent over gehele schip |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |