| Categorie: | Speed- en sportboten | ||
| Vraagprijs: | € 49.750 | ||
| Bouwjaar: | 2013 | ||
| Materiaal: | Polyester | ||
| Ligplaats: | Loosdrecht | ||
| Afmetingen: | 7,42 m x 2,57 m x 0,60 m | ||
| Motorisatie: | Mercruiser V8 MAG350, 300 pk MPI BIII benzine | ||
Volgnummer 4181, FOUR WINNS 265 S, diep v, 7,42m x 2,57m x 0,60m, bouwjaar ca. 2013, 1x 300 pk Mercruiser benzine, type MAG350 MPI B3, sleipner ‘25 boegschroef, romp polyester, dek polyester, bamboe interieur, ankerlier electrisch, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, spatzeilen, cabrioletkap, zonnetent, 20A pronautic acculader, walaansluiting, navigatieverlichting, Faria dieptemeter, log, Garmin 720s GPS, 2 slaapplaatsen, toilet, radio/TV, magnetron, sony marine soundsystem , LX + SLX pakket, boot is in nieuwstaat.
| Werf: | Four Winns USA |
| Rompvorm: | V-bodem |
| Rompkleur: | Zwart |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Kuip: | Achterkuip |
| Open Kuip (OK): | ![]() |
| Diepgang: | 60 cm |
| Waterverplaatsing: | 2.450 kg |
| Besturing: | Stuurwiel |
| Plek besturing: | Buiten |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 1 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 2 |
| Type interieur: | Modern, licht bamboe afwerking |
| Kleur stoffering: | Beige |
| Kussens: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | Kunststof |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Toiletten: | 1 Handmatigchemisch toilet |
| TV: | ![]() |
| Radio/CD-speler: | Sony Fusion |
| Magnetron: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | 50 liter Elektrisch |
| Aantal identieke motoren: | 1 |
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Mercruiser |
| Model: | MAG350 |
| Aantal cilinders: | 8 |
| Vermogen: | 300 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 422 |
| Brandstof: | Benzine |
| Overbrenging: | Hekdrive |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch Sleipner (2025) |
| Accu: | 3 x 105 Ah |
| Acculader: | 20 A |
| Dynamo: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
| Dieptemeter: | ![]() |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| GPS: | Garmin |
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Anker bevestiging: | Ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch |
| Buiskap: | ![]() |
| Bimini: | ![]() |
| Kuiptent: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Dekzeil(en): | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
| Bilgepomp: | Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |