| Category: | Motor Yacht | ||
| Price: | € 295.000 | ||
| Year: | 2022 | ||
| Material: | GRP (Polyester) | ||
| Lying: | Loosdrecht | ||
| Dimensions: | 10.00 m x 3.60 m x 0.90 m | ||
| Engine: | Yanmar 4LV195, 4 cilinder, 195 pk commonrail turbodiesel | ||
Volgnummer 4186, ANTARIS X, knikspant, 10,00m x 3,60m x 0,90m, bouwjaar ca. 2022, 1x 195 pk Yanmar diesel, type 4LV195, Jetthruster boegschroef, Jetthruster hekschroef, romp polyester, besturing hydraulisch, trimvlakken, ankerlier electrisch, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, dynamo, victron mulitplus 120A acculader, victron multiplus 3000W omvormer, navigatieverlichting, kompas, Raymarine dieptemeter, log, Raymarine met AIS marifoon, Raymarine Axiom 12+ plotter GPS, Raymarine autopiloot, stuurstandaanwijzer, salon, 2 hut(ten), 2/4 slaapplaatsen, achterkajuit, zelflozende kuip, kombuis, boiler 50 l., 2x douche, electrisch toilet, koelkast, webasto air top evo 40 hetelucht verwarming, ruitenwissers, zipwake, NMEA electronisch schakelpaneel, black/grey romp, vintage kunstteak rondom ganboorden, kuip en zwemplateau.
De Antaris X combineert sportiviteit met luxe en comfort. Dankzij de krachtige motor en hoogwaardige afwerking levert deze tender uitstekende prestaties en een plezierig vaargedrag. Of het nu gaat om ontspannen dagtochten of langere verblijven aan boord, dit schip biedt alles wat nodig is voor een stijlvolle en comfortabele vaarervaring.
Raymarine Axiom 12+ Navigatie incl. Fishfinder functie
NMEA koppeling voor digitaal aflezen gegevens
Zipwake - Trim-Control Systeem
Empirbus electronisch gestuurde schakelaars
NMEA electronisch schakelpaneel via lcd scherm
NMEA koppeling tbv aflezen brandstof-, water- en vuilwatertanks
NMEA koppeling met Axiom Multi Functioneel Display
NMEA koppeling met Webasto heteluchtverwarming
NMEA koppeling met Victron omvormer
| Shipyard: | Aquatec Industries |
| CE-category: | B |
| Hull shape: | Chine |
| Hull colour: | Black |
| Deck colour: | White |
| Deck construction: | Grp (polyester) Vintage kunstteak |
| Open cockpit: | ![]() |
| Vertical clearance: | 2.5 m |
| Draught: | 90 cm |
| Displacement: | 6,000 kg |
| Steering system: | Wheel |
| Position steering system: | Outside |
| Rudder: | Single |
| Drift restriction controls: | Electric |
| Trimflaps: | Zipwake |
| Saloon: | ![]() |
| Headroom: | 195 cm |
| Cabins: | 2 |
| Berths: | fixed: 4 Extra: 2 crew: 6 |
| Type interior: | Modern, light |
| Color upholstery: | Grey |
| Mattresses: | ![]() |
| Cushions: | ![]() |
| Water tank & material: | 320 litre Stainless steel |
| Water tank gauge: | ![]() |
| Waste water tank: | 175 Litre Stainless steel |
| Waste water tank gauge: | ![]() |
| Waste water tank drainpump: | ![]() |
| Deck suction: | ![]() |
| Water system: | Pressure system |
| Hot water: | boiler 50 l. |
| Outside water: | Deck Shower |
| Number of showers: | 2 |
| Toilets: | 1 Electric |
| Radio/CD player: | Fusion sound system |
| Cooker & fuel: | 1 burner(s) Electric |
| Fridge & power source: | Electric |
| Freezer: | ![]() |
| Heating: | hot airwebasto air top evo 40 |
| Type: | Inboard |
| Brand: | Yanmar |
| Model: | 4LV195 |
| Number of cylinders: | 4 |
| Power: | 195 hp |
| Hours counter: | ![]() |
| Engine hours: | 615 |
| Fuel: | Diesel |
| Gearbox: | Kanzaki |
| Transmission: | Shaft |
| Propulsion: | Propellor |
| Cooling system: | Indirect |
| Fuel tanks: | 2 |
| Total fuel tank(s) capacity: | 500 Litre |
| Fuel tank material: | Stainless steel |
| Max speed: | 30 km/h |
| Cruising speed: | 12 km/h |
| Fuel tank gauge: | ![]() |
| Tachometer: | ![]() |
| Oil pressure gauge: | ![]() |
| Temperature gauge: | ![]() |
| Bow thruster: | Jet Mobile remote control |
| Stern thruster: | Jet |
| Battery: | ![]() 4 x 105 Ah, 4 x 75 Ah |
| Battery charger: | 120 A Victron multiplus |
| Alternator: | ![]() |
| Battery monitor: | ![]() |
| Inverter: | 3.000 Watt |
| Voltmeter: | ![]() |
| Shore power: | ![]() |
| Shore power cable: | ![]() |
| Consumption monitor: | ![]() |
| Voltage: | 12V 48V 220V |
| Compass: | ![]() |
| Log/speed: | ![]() |
| Depth gauge: | ![]() |
| Navigation lights: | ![]() |
| Rudder position indicator: | ![]() |
| Autopilot: | ![]() |
| GPS: | ![]() |
| Chart plotter: | ![]() Raymarine Axiom 12+ |
| Fishfinder: | ![]() |
| AIS: | ![]() |
| VHF: | ![]() |
| Comments: | NMEA koppeling alle systemen middels touchscreen te bedienen |
| Anchors & material: | Stainless steel |
| Anchor connection: | Chain |
| Anchor windlass: | Electric Lewmar |
| Sprayhood: | ![]() |
| Bimini: | ![]() |
| Cockpit tent: | ![]() |
| Outdoor cushions: | ![]() |
| Sea rails: | ![]() |
| Push- and pulpit(s): | ![]() |
| Swimming platform: | ![]() |
| Swimming ladder: | ![]() |
| Fenders, lines: | ![]() |
| Cockpit table: | ![]() |
| Bilge pump: | Electric |
| Fire extinguisher: | ![]() |
| Self-draining cockpit: | ![]() |