| Kategorie: | Schlup | ||
| Preis: | verkocht | ||
| Jahr: | 2009 | ||
| Material: | Stahl | ||
| Liegeplatz: | |||
| Grösse: | 6,60 m x 2,45 m x 0,55 m | ||
| Motor: | Nanni 3-75 HE 3 cilinder diesel van 35pk | ||
Volgnummer 3849, EUROSLOEP 660, overnaads, 6,60m x 2,45m x 0,55m, bouwjaar ca. 2009, 1x 35 pk Nanni diesel, type 3-75HE, romp staal, aluminium raamlijsten, mahonie interieur, besturing hydraulisch, cabrioletkap, acculader, omvormer, navigatieverlichting, 2 slaapplaatsen, kombuis, boiler
Keurig onderhouden cabin sloep, stuurwiel besturing, twee slaapplaatsen, sterke Nanni dieselmotor
| Rumpfform: | Multiknickspant overnaads stalen romp |
| Rumpffarbe: | Weiß |
| Deckfarbe: | Grau |
| Deckaufbau: | Stahl |
| Plicht: | Heck cockpit |
| Durchfahrtshöhe: | 1,1 m |
| Tiefgang: | 55 cm |
| Steuersystem: | Steuerrad hydraulisch |
| Steueranlage: | Außensteuerung |
| Ruder: | Einzeln aangehangen roer |
| Schlafplätze : | fest: 2 |
| Interieurtyp: | Klassisch, warm |
| Farbe Polsterung: | Blau |
| Matratzen: | ![]() |
| Kissen: | ![]() |
| Wassertank & Material: | 70 Liter |
| Wassersystem: | Drucksystem |
| WC: | 1 chemisch toilet |
| Startertyp: | Elektrisch |
| Typ: | Innenborder |
| Marke: | Nanni |
| Modell: | 3-75HE |
| Anzahl Zylinder: | 3 |
| Leistung: | 35 PS |
| Betriebsstundenzähler: | ![]() |
| Kraftstoff: | Diesel |
| Kraftstoffverbrauch: | 2 Liter / Stunde |
| Getriebe: | TwinDisc |
| Übersetzung: | Welle |
| Antrieb: | Schraube |
| Kühlsystem: | Indirekt |
| Kraftstofftanks: | 1 |
| Inhalt des gesamten Kraftstofftanks: | 72 Liter |
| Max. Geschwindigkeit: | 14 km/h |
| Marschgeschwindigkeit: | 10 km/h |
| Batterie: | ![]() |
| Batterieladegerät: | ![]() |
| Lichtmaschine: | ![]() |
| Spannung: | 12V |
| Cockpitzelt: | ![]() |
| Außenpolster: | ![]() |
| Fender, Leinen: | ![]() |