| Kategorie: | Motoryacht | ||
| Preis: | verkocht | ||
| Jahr: | 2001 | ||
| Material: | Stahl | ||
| Liegeplatz: | Loosdrecht | ||
| Grösse: | 12,30 m x 3,70 m x 1,15 m | ||
| Motor: | Vetus Deutz DT42, 106 pk diesel | ||
Een fraaie verschijning op het water, onze complimenten aan de bouwer. Het is een plezier om dergelijke schepen te verkopen, en te varen natuurlijk!
Volgnummer 3742, BRUIJSKOTTER 1150 OK, multiknikspant, 12,30m x 3,70m x 1,15m, bouwjaar ca. 2001, 1x 106 pk Vetus Deutz diesel, type DT43, boegschroef, romp staal, dek teak, aluminium dubbel glas raamlijsten, teak interieur, besturing hydraulisch, tweede stuurstand, electrisch ankerlier, zwemplateau, zwemtrap, kuiptent, dynamo, Mastervolt 80A acculader, Mastervolt Whisper 3500 aggregaat, walaansluiting, Mastervolt 2000W omvormer, navigatieverlichting, Raytheon kompas, Raytheon Tridata dieptemeter, log, Shipmate RS8300 marifoon, Raytheon RL70C radar, Raytheon ST6000+ autopiloot, stuurstandaanwijzer, 2 slaapplaatsen, kombuis, boiler, 2x douche, kooktoestel 4-pits therm. bev., eberspächer hetelucht verwarming, schijnwerper, ruitenwissers, , gasdetector, dekwaspomp, magnetron, wasmachine
| Designer: | Bruijs - Volker |
| Werft: | Bruijs Bergen op Zoom |
| CE-Kennzeichnung: | B |
| Rumpfform: | Multiknickspant 3 gangen stalen romp, 5 mm. |
| Rumpffarbe: | Blau |
| Deckfarbe: | Grau |
| Deckaufbau: | Stahl teak dekken |
| Form und Material der Konstruktion: | stalen opbouw |
| Fenster: | aluminium raamlijsten met thermopane beglazing |
| Plicht: | Heck cockpit |
| Offenes Cockpit: | ![]() |
| Durchfahrtshöhe: | 2,55 m |
| Tiefgang: | 115 cm |
| Ballast: | 400 kg |
| Steuersystem: | Steuerrad Buitenbesturing met joystick |
| Steueranlage: | Doppelsteuerung |
| Fernbedienung: | ![]() |
| Ruder: | Einzeln |
| Kiel/Seitenschwert: | Kimmkiel |
| Salon: | ![]() |
| Stehhöhe: | 195 cm |
| Essbereich: | ![]() |
| Maschinenraum: | ![]() |
| Kabinen: | 1 |
| Schlafplätze : | fest: 2 |
| Interieurtyp: | Klassisch, warm fraaie teak betimmering |
| Matratzen: | ![]() |
| Kissen: | ![]() |
| Gardinen: | ![]() |
| Wassertank & Material: | 500 Liter |
| Wassertankanzeige: | ![]() |
| Wassersystem: | Drucksystem |
| Warmwasser: | boiler |
| Außenwasser: | Deckwaschpumpe Deckdusche |
| Anzahl Duschen: | 2 binnen en buiten |
| WC: | 1 Elektrisch |
| Fernseher: | ![]() |
| Radio/CD Player: | ![]() |
| DVD-Player: | ![]() |
| Kocher & Brennstoff: | 4 Kochplatte(n) Gas |
| Mikrowelle: | ![]() |
| Kühlschrank: | ![]() |
| Heizung: | Heißlufteberspächer |
| Anzahl identischer Motoren: | 1 |
| Startertyp: | Elektrisch |
| Typ: | Innenborder |
| Marke: | Vetus Deutz |
| Modell: | DT43 |
| Anzahl Zylinder: | 4 |
| Leistung: | 106 PS |
| Betriebsstundenzähler: | ![]() |
| Motorbetriebsstunden: | 1.592 |
| Kraftstoff: | Diesel |
| Kraftstoffverbrauch: | 4 Liter / Stunde |
| Getriebe: | Hurth ZF |
| Übersetzung: | Welle |
| Antrieb: | Schraube |
| Kühlsystem: | Indirekt |
| Kraftstofftanks: | 2 |
| Inhalt des gesamten Kraftstofftanks: | 450 Liter |
| Material Kraftstofftank: | Stahl |
| Max. Geschwindigkeit: | 15 km/h |
| Marschgeschwindigkeit: | 11 km/h |
| Kraftstofftankanzeige: | ![]() |
| Drehzahlmesser: | ![]() |
| Öldruckmesser: | ![]() |
| Temperaturmesser: | ![]() |
| Bugstrahlruder: | Elektrisch |
| Batterie: | 4 x 220 Ah |
| Batterieladegerät: | 80 A Mastervolt |
| Lichtmaschine: | ![]() |
| Batterieanzeige: | ![]() |
| Generator: | Mastervolt Whisper 3500W |
| Inverter: | 2.000 Watt Mastervolt |
| Voltmeter: | ![]() |
| Landstrom: | ![]() |
| Verbrauchsanzeige: | ![]() |
| Spannung: | 12V 220V |
| Kompass: | Raytheon |
| Log/Geschwindigkeit: | Raytheon tridata |
| Echolot/Tiefenmesser: | Raytheon tridata |
| Navigationslichter: | ![]() |
| Karten, Nautische Führer: | ![]() |
| Ruderlageanzeige: | ![]() |
| Autopilot: | Raytheon ST6000 |
| GPS: | via PC |
| Kartenplotter: | via PC |
| Radar: | Raytheon RL70C |
| UKW: | Shipmate RS8300 |
| Anker & Material: | 1 x |
| Ankerverbindung: | Kette |
| Ankerwinde: | Elektrisch |
| Bimini: | ![]() |
| Cockpitzelt: | ![]() |
| Seereling, Heckkorb, Bugkorb: | ![]() |
| Heckkorb und Bugkorb: | ![]() |
| Badeplattform: | openslaande deur in de spiegel |
| Badeleiter: | ![]() |
| Teakdeck: | ![]() |
| Fender, Leinen: | ![]() |
| Bilgepumpe: | Elektrisch |
| Feuerlöscher: | ![]() |
| Gasflaschenlager mit Ablauf: | ![]() |
| Selbstlenzendes Cockpit: | ![]() |