| Kategorie: | Motoryacht | ||
| Preis: | € 295.000 | ||
| Jahr: | 2022 | ||
| Material: | GfK | ||
| Liegeplatz: | Loosdrecht | ||
| Grösse: | 10,00 m x 3,60 m x 0,90 m | ||
| Motor: | Yanmar 4LV195, 4 cilinder, 195 pk commonrail turbodiesel | ||
Volgnummer 4186, ANTARIS X, knikspant, 10,00m x 3,60m x 0,90m, bouwjaar ca. 2022, 1x 195 pk Yanmar diesel, type 4LV195, Jetthruster boegschroef, Jetthruster hekschroef, romp polyester, besturing hydraulisch, trimvlakken, ankerlier electrisch, windscherm, zwemplateau, zwemtrap, dynamo, victron mulitplus 120A acculader, victron multiplus 3000W omvormer, navigatieverlichting, kompas, Raymarine dieptemeter, log, Raymarine met AIS marifoon, Raymarine Axiom 12+ plotter GPS, Raymarine autopiloot, stuurstandaanwijzer, salon, 2 hut(ten), 2/4 slaapplaatsen, achterkajuit, zelflozende kuip, kombuis, boiler 50 l., 2x douche, electrisch toilet, koelkast, webasto air top evo 40 hetelucht verwarming, ruitenwissers, zipwake, NMEA electronisch schakelpaneel, black/grey romp, vintage kunstteak rondom ganboorden, kuip en zwemplateau.
De Antaris X combineert sportiviteit met luxe en comfort. Dankzij de krachtige motor en hoogwaardige afwerking levert deze tender uitstekende prestaties en een plezierig vaargedrag. Of het nu gaat om ontspannen dagtochten of langere verblijven aan boord, dit schip biedt alles wat nodig is voor een stijlvolle en comfortabele vaarervaring.
Raymarine Axiom 12+ Navigatie incl. Fishfinder functie
NMEA koppeling voor digitaal aflezen gegevens
Zipwake - Trim-Control Systeem
Empirbus electronisch gestuurde schakelaars
NMEA electronisch schakelpaneel via lcd scherm
NMEA koppeling tbv aflezen brandstof-, water- en vuilwatertanks
NMEA koppeling met Axiom Multi Functioneel Display
NMEA koppeling met Webasto heteluchtverwarming
NMEA koppeling met Victron omvormer
| Werft: | Aquatec Industries |
| CE-Kennzeichnung: | B |
| Rumpfform: | Knickspant |
| Rumpffarbe: | Schwarz |
| Deckfarbe: | Weiß |
| Deckaufbau: | Polyester Vintage kunstteak |
| Offenes Cockpit: | ![]() |
| Durchfahrtshöhe: | 2,5 m |
| Tiefgang: | 90 cm |
| Verdrängung: | 6.000 kg |
| Steuersystem: | Steuerrad |
| Steueranlage: | Außensteuerung |
| Ruder: | Einzeln |
| Bedienung variabler Tiefgang: | Elektrisch |
| Trimmklappen: | Zipwake |
| Salon: | ![]() |
| Stehhöhe: | 195 cm |
| Kabinen: | 2 |
| Schlafplätze : | fest: 4 Extra: 2 crew: 6 |
| Interieurtyp: | Modern, hell |
| Farbe Polsterung: | Grau |
| Matratzen: | ![]() |
| Kissen: | ![]() |
| Wassertank & Material: | 320 Liter Edelstahl |
| Wassertankanzeige: | ![]() |
| Abwassertank: | 175 Liter Edelstahl |
| Abwassertankanzeige: | ![]() |
| Abwassertank-Pumpe: | ![]() |
| Absaugstutzen Abwasser: | ![]() |
| Wassersystem: | Drucksystem |
| Warmwasser: | boiler 50 l. |
| Außenwasser: | Deckdusche |
| Anzahl Duschen: | 2 |
| WC: | 1 Elektrisch |
| Radio/CD Player: | Fusion sound system |
| Kocher & Brennstoff: | 1 Kochplatte(n) Elektrisch |
| Kühlschrank: | Elektrisch |
| Gefrierschrank: | ![]() |
| Heizung: | Heißluftwebasto air top evo 40 |
| Typ: | Innenborder |
| Marke: | Yanmar |
| Modell: | 4LV195 |
| Anzahl Zylinder: | 4 |
| Leistung: | 195 PS |
| Betriebsstundenzähler: | ![]() |
| Motorbetriebsstunden: | 615 |
| Kraftstoff: | Diesel |
| Getriebe: | Kanzaki |
| Übersetzung: | Welle |
| Antrieb: | Schraube |
| Kühlsystem: | Indirekt |
| Kraftstofftanks: | 2 |
| Inhalt des gesamten Kraftstofftanks: | 500 Liter |
| Material Kraftstofftank: | Edelstahl |
| Max. Geschwindigkeit: | 30 km/h |
| Marschgeschwindigkeit: | 12 km/h |
| Kraftstofftankanzeige: | ![]() |
| Drehzahlmesser: | ![]() |
| Öldruckmesser: | ![]() |
| Temperaturmesser: | ![]() |
| Bugstrahlruder: | Jet Funkfernbedienung |
| Heckstrahlruder: | Jet |
| Batterie: | ![]() 4 x 105 Ah, 4 x 75 Ah |
| Batterieladegerät: | 120 A Victron multiplus |
| Lichtmaschine: | ![]() |
| Batterieanzeige: | ![]() |
| Inverter: | 3.000 Watt |
| Voltmeter: | ![]() |
| Landstrom: | ![]() |
| Landstromkabel: | ![]() |
| Verbrauchsanzeige: | ![]() |
| Spannung: | 12V 48V 220V |
| Kompass: | ![]() |
| Log/Geschwindigkeit: | ![]() |
| Echolot/Tiefenmesser: | ![]() |
| Navigationslichter: | ![]() |
| Ruderlageanzeige: | ![]() |
| Autopilot: | ![]() |
| GPS: | ![]() |
| Kartenplotter: | ![]() Raymarine Axiom 12+ |
| Fischfinder: | ![]() |
| AIS: | ![]() |
| UKW: | ![]() |
| Kommentare: | NMEA koppeling alle systemen middels touchscreen te bedienen |
| Anker & Material: | Edelstahl |
| Ankerverbindung: | Kette |
| Ankerwinde: | Elektrisch Lewmar |
| Sprayhood: | ![]() |
| Bimini: | ![]() |
| Cockpitzelt: | ![]() |
| Außenpolster: | ![]() |
| Seereling, Heckkorb, Bugkorb: | ![]() |
| Heckkorb und Bugkorb: | ![]() |
| Badeplattform: | ![]() |
| Badeleiter: | ![]() |
| Fender, Leinen: | ![]() |
| Cockpittisch: | ![]() |
| Bilgepumpe: | Elektrisch |
| Feuerlöscher: | ![]() |
| Selbstlenzendes Cockpit: | ![]() |